Posted By
Jak na motivaci?

Jste znepokojeni s vašim životem? Chcete změnit svůj život od A do Z? Nikdy není pozdě!

Jak začít?

Začátky často bývají těžké, ale věřte že většinou to stojí za to.

Nebaví vás vaše práce? Zkuste se poohlédnou po nabídkách, poslat životopis a třeba to vyjde. Pokud to nezkusíte, nikdy se to nedozvíte.

Paní svoboda

Chcete začít podnikat? Začněte!

Pokud potřebujete úplný restart. Doporučuji na nějakou dobu pobyt v zahraničí. Stanete se více sebevědomí, nezávislí a budete na tuto kapitolu vzpomínat celý život.

Věnujte se více sobě, dbejte na seberozvoj, budete se určitě cítit lépe!

Kameny, motivující

Jak začít být více motivovaný/á?

  1. Začněte chodit dříve spát (nejlépe do půl noci), potom začnete dříve vstávat a budete mít před sebou celý den (nejhorší je prospat půl dne, vstanete ve 12 a motivace nikde).
  2. Hýbejte se, zacvičte si párkrát do týdne, vyčistíte si hlavu, budete mít ze sebe lepší pocit, a ještě k tomu všemu, budete mít krásně vytvarované tělo! Nemusí se jednat pouze o fitko, pusťte si na internetu různá videa a cvičte podle nich. Nejste-li moc fitness člověk, můžete se jít třeba projít, projet na kole, bruslích..
  3. Dělejte si takzvané to do listy? Co to je? Den před nebo pár dní před si napíšete, co chcete daný den stihnout a poté co činnost splníte, uděláte fajfku. Jakmile to budete mít napsané, věřte, že budete mnohem více motivováni. Váš to do list si udělejte pěkný, přehledný nebo si ho zpracujete elektronicky. Design je důležitý.
  4. Začněte číst seberozvojové knížky. Pokud budete mít chuť se podívat nějaký film, podívejte se na nějaký, který vám něco předá (filmy pro novou inspiraci, energii nebo osobní růst). V posledních letech byl velký bum s podcasty. Pusť si někdy k uklízení, k vaření nebo v autě místo hudby podcast.
  5. Samozřejmě relax je také důležitý, nezapomeňte i odpočívat. Nikdo neumí jet stále na 100 %.