Posted By
Auto moto závody

Byli jste někdy na auto moto závodech? Já ano, a ne jenom jednou. Auto moto závody mě vždycky bavily a byla jsem na nich asi třikrát anebo pětkrát. Já už si to ani nepamatuji. Auto moto závody mě vždycky bavily. Vždyť u nás v rodině byly vždycky nějaké závody. A nedivím se. Protože můj otec měl rád moc auta, a tak nebylo divu, že auto moto závody byly jeho vášeň. Hlavně můj otec s maminkou. Vždyť přeci oni se taky seznámili na nějakém auto moto závodu. Maminka tam byla tehdy jako hosteska. A můj otec tam závodil. Tehdy se závodilo v takových starých autech. V dnešní době už taková auta ani nevyrábí a snad ani je někdo nemá. Navíc jsem si řekla, že auto moto závody jsou taky pěkná možnost se seznámit.

I retro závody jsou krásné.

A právě díky auto moto závodu mám mnoho kamarádů a kamarádek. Jo a můj první přítel byl právě z auto moto závodů. Já jsem se tam byla dívat. A můj první přítel tam pracoval za barem. On tam prodával nějaké nápoje a malé občerstvení a já jsem se tam s ním seznámila. Všechno bylo opravdu dokonalé. Věděla jsem, že on je perfektní řidič auta. A tak jsem si řekla, že se s ním pojedu projet autem.

Moto závody mě baví.

A nebyla to jen taková obyčejná projížďka. Byl to skoro závod. Byli jsme na závodní dráze. Mně se to moc líbilo. Závodní dráha byla opravdu dlouhá. Každý jsme si vzali nějaké závodní auto. A bylo to perfektní. Jezdili jsme nějaké dlouhé a složité závody. Samozřejmě, že můj přítel měl první místo. Mě to ale nevadilo. Byla jsem ráda, že jsem se účastnila malého auto moto závodu. A bylo mi jedno, že jsem byla druhá a taky poslední. Závodili jsme totiž pouze ve dvou. Ale byla to velká sranda. Bohužel nám ale vztah nevyšel. Mně to nevadí. Zvykla jsem si na to. A nyní mám manžela, který taky miluje auta. A občas taky navštívíme nějaké auto moto závody. Myslím, že to mám asi vepsané v osudu.