Posted By
Buďte ke své partnerce v sexu upřímní a nic neskrývejte

Když se lidé otevřeně baví například na téma nábytku nebo podlahových krytin, rozhovor mívá spíše formální tón, kdy se vyměňují názory na to či ono, v něčem se shodnete, v něčem možná ne, ale respektujete cizí názory a rozhodnutí a nemívá to stresující či dramatický průběh. Jakmile se však hovor stočí na téma lidské sexuality, všimněte si, jak se změní pouhý tón a intonace, a jak nesnadné bývá překlenout mnohá tabu nebo bloky či předsudky. Hovořit otevřeně o sexu se lidé zdráhají nejen před lékaři či psychology, ale mnohdy dokonce před svými partnery. Tím ale vzniká bariéra ve vzájemném soužití a namísto rozkoše a přirozené touhy po slasti se dostavuje stres, deprese a úzkosti.

polonahá dívka

Neobvyklé polohy – jestliže vám vyhovují polohy tak trochu neobvyklé, a spolu s nimi třeba i specifické prostředí, a zdráháte se to svému protějšku sdělit, pak se osmělte, protože kvalitní osobnost to vždy akceptuje a pochopí a vyjde vám vstříc. Uvědomuje si, že tím získá i ona, když vám dopřeje maximální rozkoš.

Neobvyklé záliby – mnoho mužů vzrušuje dámské spodní prádlo, jeho vůně, stejně jako vůně ženského potu v podpaží nebo na chodidlech a stydí se to partnerce přiznat. Potají masturbují s použitými kalhotkami či silonovými punčochami. Přitom to mohou být právě podněty, co vaši partnerku ještě více sexuálně vzruší a přivedou k vyvrcholení.

dívka v posteli

Některé ženy se stydí za svou ejakulaci při orgasmu a raději jej předstírají, jen aby partner nic nezjistil. Mnoho mužů se pak stydí za své hlasité vzdechy, i když by se to partnerce mohlo velmi zamlouvat. To vše jsou předsudky a strachy, a jakmile o nich začnete otevřeně hovořit, většinou se rozplynou a přijmete je jako součást svého života.

Ztráta erekce – jedním ze závažných osobních problémů bývá partnerský rozhovor na téma ztráty či výrazného oslabení mužské erekce. Namísto zklidnění situace a jejího řešení nastupují výčitky a psychické vydírání a vyhledávání na Internetu, kde koupit Viagru Erectmax. Muži to nemají v životě snadné a uvědomte si, že jednou z hlavních příčin tohoto jevu je stres, a výčitkami a psychickým nátlakem se to ještě zhorší. Snažte se společnými silami stres z vašeho života nadobro odstranit, mohou vám v tom pomoci i bylinky Ženšen, Shatavari, Brahmi nebo Kotvičník zemní a vhodné antistresové metody, velice účinné jsou například reflexní masáže chodidel, které doporučujeme aplikovat mezi partnery navzájem.