Posted By
CO JSOU „MAMINKATELKY“?

Mít práci, která člověka naplňuje, je dar!
Podle průzkumu, mají maminky, od 6 měsíců věku dítěte, v průměru 10h týdně na případnou pracovní aktivitu. V roce je to již 20 hodin. Spousta žen si hledá přivýdělek. Ale nemusíte jít třeba „jen“ o lepení krabiček. Na rodičovské dovolené může podnikat každá žena! Základem ale je nutnost si ujasnit k čemu inklinuje vaše vnitřní „já“! Je pro vás v práci priorita jistá míra svobody, možnost si zorganizovat den podle svých potřeb, chuť sama něco vytvářet…? Nebo spíše preferujete jistotu, práci od do a nevadí vám nad sebou šéf, který může mít své vrtochy a organizuje vám nejen práci, ale i zčásti váš život…?!
matka a dcera s knihou
Zvažujete přivýdělek na rodičovské dovolené formou podnikání? Skvělé! Již spousta žen se vydala touto cestou a jsou úspěšné! Tak proč byste nemohly být vy!? Jeden příklad pro vaši inspiraci od Dariny Ermisové-zakladatelky firmy „Darabags“:“Byla jsem na rizikovém těhotenství a protože v obchodech jsem nenašla kabelku na párty, která by se mi líbila, tak jsem si ji sama ušila. Kamarádky chtěly taky, tak jsem ušila i pro ně a nakonec jsem si dala fotky svých kabelek na prodejní portál. Do hodiny se kabelka prodala a dnes měsíčně, díky desítkám zaměstnanců, prodám stovky kabelek“.
Položte si otázky:1. V čem jsem dobrá? 2. Co mě baví? 3. Jaké mám časové možnosti?
velký objektiv

A že vám vaše okolí nevěří? Co na tom? Stačí, když svému nápadu věříte vy a taky sama sobě! Pokud máte svůj vlastní pohon-tzv.“drive“-pak máte i sílu překonávat případné překážky! A navíc dnes máte možnost využít spoustu nejrůznějších školení, seminářů, jak třeba najít své téma v podnikání, jak začít atd. Člověk, který opravdu chce, na to není sám.
Pro odlehčení přidávám, jaké jsou ženy v podnikání podle znamení narození: Kozoroh-ctižádostiví pracanti se smyslem pro povinnost.  Vodnář-společenská duše, která ráda šokuje.  Ryby-velké srdce a spoustu kreativních nápadů.  Beran-odvážní, kreativní, soutěživí.  Býk-důkladní, vytrvalí, přemýšliví.  Blíženci-hlava plná nápadů, komunikační talent.  Rak-spořivý, důvěryhodný, skvělý na udržování vztahů s klienty.  Lev-okouzlující, silný, s přirozenou autoritou.  Panna-praktická, analytická, umí zacházet s financemi.  Váhy-královny diplomacie a organizace.  Štír-houževnatý, vytrvalý, motivován úspěchem.  Střelec-akční, optimističtí, hledající své poslání.