Posted By
Ideální způsob propagace jak pro menší živnostníky, tak pro velké firmy!

Vlastníte firmu, jste majitelem nadnárodní korporace nebo třeba podnikáte jako OSVČ? Každý, kdo podniká, si jistě někdy položil otázku, jak svou značku více zviditelnit? Jak vylepšit marketing? Nebo jednoduše, jak přispět k propagaci své firmy?

Nejlepší způsob, jak reprezentovat svou firmu, jste Vy a případně Vaši zaměstnanci. Ale jak na to? Řešením může být reklamní textil.

Právě tato společnost Vám může pomoci s propagací Vaší značky. Na jejich webu si totiž můžete vybrat z nepřeberného množství textilií, mimo jiné například mikiny, čepice, polokošile, tašky, roušky, legíny, nebo nejčastěji volená trička. Profesionální tým může každému zákazníkovi zajistit komplexní služby, a to od tiskových technologií, přes výšivky a návrhy grafického designu, až po výslednou distribuci. Pokud máte zájem o větší množství textilu, například uniformy pro zaměstnance, nabízí firma zakázkovou výrobu. Sami si tedy určíte nejen materiál, střih a barvu, ale také rozměry a další případná specifika.

Sítotisk

Jakmile máte textil vybraný, přichází na řadu otázka, jak bude např. Vaše logo zpracováno. Na výběr máte hned několik možností, např. sítotisk – protlačování barvy přes prostupná místa v šabloně. Výsledný motiv bývá velmi odolný a vysoce kvalitní.

Firma dále nabízí techniku zvanou transferový tisk – jedná se o obdobu sítotisku, kdy se Vaše logo natiskne na přenosný papír, překryje lepidlem a nakonec nažehlí. Tato technika je ideální například pro tašky nebo čepice.

Další možností je tisk digitální, který, ač je finančně nákladnější, zaručuje fotografickou kvalitu a velmi rychlou realizaci.

Velmi zajímavý a také působivý způsob prezentace loga je výšivka. Váš motiv se vyšije přímo na produkt, případně se výšivka vytvoří samostatně. V obou případech nabízí tato technika skvělou odolnost. Výšivky jsou vhodné na většinu materiálů, máte tedy velmi široké spektrum možností, kde můžete tuto techniku využít.

Stroj na výšivky

Jakmile si zvolíte konkrétní textil, jeho střih, barvu i velikost, je dále jen na Vás, jakou tiskovou metodu vyberete. Vaši případnou objednávku za Vás vyřídí firma BARRACUDA CZ spol.s r.o., která, mimo jiné přednosti, zajišťuje dodání zboží do 24 hodin, zajímavé ceny nebo například osobní přístup k zákazníkům či možnost odběru již od 1 kusu.