Posted By
Jak se krásně probudit do jara

Známe to všechny. Někdy přijdou dny, kdy se cítíme nevyspalé, unavené a máme málo energie. K tomu se přidají problémy s usínáním, když se změní čas na letní.
Jak na to?
Začneme u pleti, abychom se cítily dobře. Je dobré si jednou týdně udělat peeling pleti, abychom odstranily odumřelé buňky, pleť potom zrůžoví a je lépe připravená na nanášení krémů.
Změňte své krémy na obličej a hutné zimní krémy s vyživujícími složkami nahraďte hydratačními. Pokud vás trápí pigmentové skvrny, nezapomeňte již zjara myslet i na přípravky na pleť se SPF, protože i když se to nezdá, jarní sluníčko září dost velkou intenzitou.goji s kokosem, jahodami a banány
Podlehněte svěžímu vzduchu
Zkuste si vyhradit alespoň 3krát týdně na procházku do přírody. Pobyt na čerstvém vzduchu velmi prospěje naší pleti, krásně se okysličí a bude svěží. Nemusíte chodit daleko, stačí vám klidně jen půlhodinka po práci. Vrátíte se domů jako znovuzrozená.
Udělejte si radost
Další drobností, která vám dodá energii, může být nákup nových náušnic. Nemyslíme tím hned z drahých kovů, ale takové ručně dělané z korálků, kterých je na internetových stránkách spoustu vám udělají radost. Kupte si jich více v různých barvách, aby vám ladily k jarnímu outfitu. Jejich cena nebývá vůbec vysoká, a i s poštovným vás vyjdou míň, než byste čekaly.
Neon colors
Zařaďte do svého šatníku výraznější barvy, už bylo dost smaragdově zelené, fialové a tmavě modré, která vládla oblečení v zimní sezóně. Inspirujte se přírodou a dejte rozkvést svému outfitu – co třeba tyrkysově modrá, pastelově zelená nebo pomerančově oranžová?dívka s květinami
A taky trochu změňte svůj jídelníček.
Zařazujte do něj jídla se špenátem, chřestem, jarní cibulkou, medvědím česnekem, mladou mrkvičkou, tedy zeleninou, která právě teď vyrůstá. Stojí za to přidat i vitamíny v podobě kustovnice čínské prodej těchto plodů je výhodný na internetových stránkách. Tyto bobule obsahují hodně železa a vitamínů skupiny B.