Posted By
Kam si můžete vzít solární sprchu

K bazénu – jeden z nejčastějších způsobů využití solární sprchy. Před vstupem do bazénu je potřeba se osprchovat, abychom neplýtvali bazénovou chemií a zbytečně neuváděli do provozu filtraci.

Do okrasné části zahrady – některé výrobky tohoto typu mají zajímavý tvar a mohou vyzdobit okrasnou část zahrady s trávníkem a jehličnany či skalničkami a samozřejmě se tu můžeme ve vhodném okamžiku i osvěžit.

Do zimní zahrady – jestliže pronikají do zimní zahrady sluneční paprsky, může tu být solární sprcha v provozu a poslouží k oplachování rukou, obličeje a dekoltu anebo k umývání zahradnického nářadí např. při přesazování rostlin.

zahradní solární sprcha

Do užitkové části zahrady – tam se sprchovací zásobník uplatní docela určitě, při práci na zahradě budeme špinaví a propocení a ohřátá voda ze sprchovací růžice přijde vhod.

Na pískoviště – poněkud netradiční místo, ale může se tu hodit, pokud se děti potřebují osvěžit. Sprcha nemusí stát přímo na písku, stačí jen vedle.

Na tenisový kurt – máte-li vlastní soukromý tenisový kurt, anebo jde o prostory vašeho občanského sdružení nebo party nadšenců, co provozují tento sport na rekreační úrovni, může se vám tu solární sprcha docela hodit. Je snadné ji připojit k hadici a stejně tak přemístit na libovolné místo, třeba tam, kam svítí nejvíce slunce.

dívka ve sprše

Na chalupu – víkendy na chalupě stojí opravdu za to, když vyjde pěkné počasí. Osprchování ohřátou vodou ze slunce pak přijde vhod, pokud na zahradě pracujete, anebo v blízkosti chaty třeba sportujete.

Na dovolenou na horách – máte-li v létě pronajatou chalupu na horách, venkovní sprcha se vám tam může hodit pokaždé. Bude to krásné zpestření zejména pro děti, které milují nevšední zážitky a dobrodružství.

Do zahrádkářské kolonie – zahrádkáři sprchu ocení i tam, kde mají pouze přípojku vody, ale není tam k dispozici elektřina nebo plyn na ohřev vody.