Posted By
Kolagen pro krásu

Myslím si, že opravdu každá žena by chtěla být krásná. A nejenom tohle, ale chtěla by být krásná a mladá opravdu navěky. A já vůbec nejsem výjimka. Mimochodem, znáte film s Maryl Streepovou a Goldie Hawn? To byl perfektní film, kdy byly chodící mrtvoly a chtěly být stále krásné. Bruce Willis tam zase hraje sexy sympaťáka, který se mi mimochodem moc líbil. Taky jsem vždycky chtěla být opravdu krásná, protože já osobně se bojím opravdu stárnutí. Opravdu si nedokáži představit, že by mi třeba bylo sedmdesát let a já měla obličej plný vrásek. Tohle bych nechtěla, a proto taky dbám hodně na to, bych měla opravdu zdravou výživu, zdravě se stravovala a také měla dostatek pohybu a spánku a také kvalitní a dostatečný pitný režim.

Užívám denně kolagen.

Vy se možná říkáte, že spánek opravdu krásu a mladí neovlivní, ale věřte mi, že opak je vážně pravdou. Protože pokud člověk má dostatek zdravého a kvalitního spánku, tak se to potom odvíjí také na jeho kráse a na jeho celkového zdraví. A myslím to zdraví vnitřní a také to vnější zdraví. A já, abych všechno podpořila, tak taky užívám různý kolagen. Řekla jsem si, že na webové stránce orcacollagen.cz prodávají perfektní živý kolagen, se kterým by byste byli velice spokojení. Například já sama užívám už druhou krabici živého kolagenu, abych udržela svou krásu a zdraví pod kontrolou.

O krásu pečuji denně.

A musím uznat, že je po prvním užití první krabice, kdy jsem dobrala celou měsíční dávku, tak jsem si všimla, že byla pleť více vyhlazená a taková jemná, takže jsem si řekla, že s živým kolagenem budu samozřejmě dále pokračovat. Myslím si, že tohle bude také perfektní dárek pro moji mámu, které se blíží už padesátka. Víte, má padesátku na krku, takže i ona chce vypadat skvěle a mladě, takže jsem si řekla, že jí třeba koupím trojbalení k narozeninám. A uvidím, jak na to bude reagovat. A myslím že, že bude ráda. I vy zkuste živý kolagen.