Posted By
Narozeninová párty

Blíží se den, kdy vaše dítě bude mít narozeniny a vy mu chcete uspořádat parádní narozeninovou oslavu s jeho kamarády? Už dávno se nemusíte omezovat jen na vlastní byt nebo zahradu, nebo lépe řečeno, nemusíte si bandou nezbydných dětí nechat zničit zahradu, ale můžete celou oslavu přemístit do vhodnějších prostor.

Nejen Mc Donalds, ale i řada obchodních center nabízí prostory, kde se dá uspořádat dětská párty. Ale i řada restaurací má prostory, kde se dá dětská oslava uskutečnit. A co teprve takový Letenský zámeček Vaskouzelnik nebo nějaké jiné nezvyklé prostory? Má vaše dítě oblíbenou hernu? I tam určitě nabízí možnost uspořádat oslavy. A co třeba minigolf nebo jump centrum? Nebo máte za městem minizoo? Domluvit si oslavu můžete kdekoli, kde to má vaše dítě rádo.

Počítáte-li, že na oslavu přijde kolem 20 dětí, není vůbec špatný nápad uspořádat celou oslavu mimo prostory vašeho domu či zahrady, ušetříte si spoustu starostí.

oslava

A jakou zábavu dětem připravit? Můžete využít nabídek kouzelníků a bavičů, kteří jsou profesionálové a budou mít přichystanou řadu aktivit, které děti nadchnou.

Ale na co jistě nesmíte zapomenout je občerstvení, které je základem každé párty. Nesmí chybět dort, který může být ozdobený jedlým papírem s motivem oblíbené pohádky malého oslavence. Určitě se bude podávat i zmrzlina a vůbec, v tento slavnostní den upustíme od zdravé výživy a necháme děti jíst podle libosti, co jim chutná. Vždyť co by to bylo za oslavu, kdyby tam nebyly chipsy, hranolky a hromada sladkostí.

oslava

Chcete vašemu dítěti připravit skutečně nezapomenutelnou oslavu jeho narozenin? Zvolte prostory mimo váš domov, objednejte dort s motivy oblíbené pohádky, pozvěte kamarády vašeho dítěte a nezapomeňte pozvat někoho, kdo trochu zorganizuje zábavu, jinak se děti postarají o zábavu sami, a to by se vám až tak nemuselo líbit.