Posted By
Nejlepší mobilní aplikace léta 2019

Do svého mobilního zařízení můžete stahovat snad všechno a zadarmo. Výběr toho nejlepšího letošního léta jsem sepsala.

FaceApp

Jedná se o editor obličeje, kdy můžete z toho svého udělat svou podobu za 40 let. Přidáte si vrásky, můžete změnit barvu vlasů, barvu očí, dokreslit pihy a mnoho dalšího. Osobně z toho nic nemám, nicméně celý svět to miluje a sdílí své upravené fotografie na Instagramu a dalších sociálních sítích.
prohlížení fotek na instagramu

WhatsApp

WhatsApp je můj velký favorit. Nemám účet na Facebooku, proto využívám WhatsApp na psaní a volání s přáteli. Vše je rychlé, bezplatné a zábavné. Můžete posílat hlasové zprávy, GIFy, kopu smajlíků nebo samolepky. Je nutno mít připojení k Wi-Fi.

Sleeptic

Jedná se o analýzu Vašeho spánkového režimu. Nastavíte si čas ulehnutí do postele a buzení. Necháte si mobil pod polštářem a necháte, aby Sleeptic zaznamenával, co se v noci odehrává. Ví o tom, kdy chrápete, kdy mluvíte ze spaní, kdy jste se pohnuli. Najdete zde i hry před spaním, uspávací melodie nebo čas Vašeho průměrného spánku. Spánek je v našem životě důležitý a proto je dobré vědět, kolik času mu věnujeme.

Instagram

se stále drží na špici nejoblíbenějších aplikací. Asi ji není potřeba dlouze seznamovat. Jedná se o sociální síť, kde sdílíte své zážitky pomocí fotografií. Sledujete své kamarády, píšete si s nimi, dáváte jim srdíčka k jejich příspěvkům. Účelem Instagramu bylo, aby lidé ukázali, jak se mají, a to pomocí snímků. Člověk sám musí vědět, zda je pro něj Instagram inspirativní místo nebo ho nudí či přivádí do rozpaků. Existují studie, které poukazují, že Instagram je místo, kde lidé hodnotí svůj život s životy druhých a mohou kvůli tomu trpět psychickými problémy.
iphone 4s

Největší výhodou sociálních sítí je to, že můžeme sledovat to, co chceme a co nás nebaví, můžeme úplně vypustit. Slyšeli jste o nějaké z těchto aplikací?